Dlaczego Żabie Udka czyli kilka słów o mnie….

Witam wszystkich na moim kulinarnym blogu.

Nazywam się Izabela Adamusik, z zawodu jestem wizażystką i stylistką, z zamiłowania „Szefem Kuchni”. Gotuję dla swojej rodziny i przyjaciół oraz dla siebie ponieważ uwielbiam jeść. Jest to moja pasja odkąd pamiętam, już jako mała dziewczynka gotowałam z mamą, która była moją inspiracją i mentorem w tamtym czasie.

Nie bójcie się nie mam zamiaru promować tutaj mody na żabie udka, ani na kuchnię francuską.Nazwa Żabie Udka powstała dlatego , ponieważ dla mojego męża i znajomych jestem Panią Żabą.  Tak naprawdę nie chciałabym się  utożsamiać z konkretną kuchnią, moje gotowanie to połączenie smaków z całego świata, przypraw, zapachów i wyobraźni.

To taka moja, zainspirowana podróżami kuchnia fusion. Ale nawet nie nazwałabym jej fusion ponieważ czasami będę się z wami dzielić klasycznymi przepisami, ale najczęściej moją wariacja na temat lub wymyślonym przeze mnie przepisem zainspirowanym…..no właśnie.

Inspiruje mnie wiele, nie znoszę nudy w żadnym aspekcie życia,  a szczególnie w kuchni, dlatego ciągle szukam nowych pomysłów,  przypraw, produktów i smaków.

Jedno jest pewne, w moim gotowaniu chodzi o to aby jedzenie było przygotowane ze świeżych i zdrowych produktów, było aromatyczne i lekkie oraz zdrowe.

Zapraszam do odbycia ze mną kulinarnej podróży!

Komentarze do “Dlaczego Żabie Udka czyli kilka słów o mnie….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>